Doğru Klima İçin Doğru Keşif

Klima ünitelerinin doğru yere montaj yapılması ile hem sağlığınızın hem de tasarruf konusunda bütçenizin zarar görmemesi için özel çalışmalar yapılır. VRF klima sistemlerini tercih ettiğinizde projelendirilmesi, doğru konumlandırılması ve tesisat uzunluklarının hesaplanması, klimaların dış ünitelerinin doğru yere montajının yapılması için VRF Klima Keşif Hizmeti almanız ile bahsettiğimiz konularda işi tecrübeli klima firmalarına bırakmanız gerekiyor. Size en iyi vrf klima sistemlerini sahibi olmanız için tecrübeli ekibimiz sizin telefonunuzu bekliyor.

Size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi gönderin, uzmanlarımız anında size ulaşsın!

VRF Klima Keşif Hizmetleri – Avantajlı Fiyatlarla Hızlı Çözümler

10 yılı aşkın iklimlendirme sektörü deneyimimiz, donanımlı servis araçlarımız, Türkiye genelinde yaygın satış ve servis ağımız ile ücretsiz keşif hizmeti vererek yaşam alanlarınız için en doğru Toshiba VRF Klima Sistemi’ni sahiplenmenizi sağlıyoruz. Klima keşif hizmeti, doğru klima montajı, yüksek verimlilik, güvenli kullanım ve enerji tasarrufu sağlayan ücretsiz klima keşif hizmetlerimiz için arayın.

İklimlendirme sektörünün lider markası Toshiba VRF, Türkiye’nin her yerinde satış-servis ağı ile ihtiyacınız olan klimayı bulmanıza yardımcı olacağız. Bu formu eksiksiz doldurarak bize iletin, ihtiyacınıza uygun klima seçeneğini bularak sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

ADINIZ *
SOYADINIZ *
E-POSTA *
TELEFON

KONU

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

VRF Klima Keşif Hizmetleri Neleri Kapsıyor?

VRF klima keşif hizmeti dahilinde mekanlarınızın ihtiyacı olan ve en yüksek tasarrufu sağlayacağınız ısıtma soğutma cihazlarının belirlenmesini sağlıyoruz. Ücretsiz klima keşif danışmanlarımızla size özel çözümler sunuyoruz. VRF Klima keşfi sırasında yaptıklarımız:

Günün birçok zamanını geçirdiğiniz iş yeriniz, konutunuz gibi yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan ısıtma ve soğutma sistemleri için maksimum enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz VRF Klima Sistemleri’ne ait iç-dış ünitelerin ve tesisat gibi konularda sizlere keşif hizmeti veriyoruz. Bu keşif hizmetleri kapsamında;

  • Yaşam Alanının Hesaplanması
  • Yaşam Alanınızdaki İnsanların Hesaplanması
  • Aydınlatma Kaynaklarının Tespiti
  • VRF Klima Kapasite Hesaplamaları
  • Isı Kaynaklarının Tespit Edilmesi
  • Isı Kayıplarının Tespit Edilmesi
  • Yaşam Alanındaki Pencere Sayısının Hesaplanması
  • Yaşadığınız Şehrin Coğrafi Koşullarının Değerlendirilmesi